درباره ما2019-09-08T20:06:39+00:00

درباره شرکت نوآوران زیباساز

شرکت نوآوران زیباساز تولیدکننده بهترین ظروف یکبار مصرف گیاهی درایران ظروف یکبار مصرف ویتا حافظ سلامتی شما و سرسبزی زمین می باشد.

محیط اطراف ما پرشده از مواد تجدید ناپذیر،پلاستیک‌ مهم‌ترین و البته پرکاربردترین ماده تجدید ناپذیر است که هرروز بیشتر از دیروز باعث آلوده شدن کره خاکی می‌شود.

البته ناگفته پیداست که استفاده از این ماده در تولیدات امروزی امری حیاتی است و عدم استفاده از آن در حال حاضر امری غیرممکن به‌نظر می‌رسد.

اما یکی از آلاینده‌های زمین که به‌ویژه در کشور ما بیشتر استفاده می‌شود ظروف یکبار مصرف پلاستیکی هستند. امروزه این ظروف به‌شدت مورداستقبال مردم قرارگرفته است و درمسافرت ها، جشن‌ها و مراسم مختلف مذهبی به‌وفور مورد مصرف قرار می‌گیرد.

خوشبختانه در چند سال اخیر بحث پلیمرهای طبیعی و استفاده از آن‌ها در ساخت ظروف یکبار مصرف در کشور به‌شدت موردتوجه قرارگرفته است. در حال حاضر به‌راحتی می‌توان از این ظروف به‌جای انواع پلاستیکی که برای محیط‌ زیست مضر هستند استفاده کرد.

استفاده از این ظروف علاوه بر اینکه برای ‌سلامتی ما زیان آفرینند، تاثیر چشمگیری درجلوگیری از تخریب محیط زیست پیرامون ما دارند.

پلیمرهای پایه نشاسته ازجمله مهم‌ترین پلیمرهای طبیعی محسوب می‌شوند.این ظروف هیچ‌گونه ضرری برای سلامت انسان ها و حیوانات ندارند و در شرایط کامپوست تبدیل به کود می‌شوند.

همچنین برخلاف ظروف یکبار مصرف پلاستیکی، قابلیت استفاده مطمئن برای نگهداری غذاهای چرب و اسیدی و داغ رادارند. از دیگر موارد قابل اشاره در مورد محصولات شرکت نوآوران زیباساز می‌توان به قابلیت استفاده آن‌ها در اجاق ماکروفر اشاره کرد.

درهرصورت اگر دوستدار زمین هستید و به‌سلامتی خود و دوستانتان اهمیت می‌دهید، پیشنهاد می‌کنیم ظروف یکبار مصرف گیاهی ویتا را جایگزین ظروف پلاستیکی پرخطر کنید.